Nabór Wniosków o przyznanie wsparcia pomostowego

Wiadomości Komentarze (0)

Informujemy, iż od 01.12.2021r. rozpoczynamy nabór Wniosków o przyznanie wsparcia pomostowego dla Uczestników projektu „Twoja firma – Twój sukces!” dla Uczestników II grupy. Każdy uczestnik projektu, który otrzymał wsparcie finansowe na założenie własnej działalności gospodarczej oraz rozpoczął działalność gospodarczą w ramach projektu ma możliwość  ubiegać się o przyznanie wsparcia pomostowego. Wnioski wraz z załącznikami można składać w biurze projektu przy ul. Okrzei 12 w Legnicy.

Informujemy, iż od 04.10.2021r. rozpoczynamy nabór Wniosków o przyznanie wsparcia pomostowego dla Uczestników projektu „Twoja firma – Twój sukces!”. Każdy uczestnik projektu, który otrzymał wsparcie finansowe na założenie własnej działalności gospodarczej oraz rozpoczął działalność gospodarczą w ramach projektu ma możliwość  ubiegać się o przyznanie wsparcia pomostowego. Wnioski wraz z załącznikami można składać w biurze projektu przy ul. Okrzei 12 w Legnicy.

Pin It

» Wiadomości » Nabór Wniosków o przyznanie wsparcia...
w dniu 30/09/2021
autor


Parse error: syntax error, unexpected ''ARS ); ?></p>' (T_ENCAPSED_AND_WHITESPACE) in /wp-content/themes/scroller/comments.php on line 40